Lens 2 Go

Warsaw Film & Photo Rental.

Warunki wynajmu sprzętu

1. Warunkiem wynajęcia sprzętu filmowego/fotograficznego jest złożenie zamówienia drogą elektroniczną na adres kontakt@lens2go.pl lub telefonicznie pod numerem +48 514710210, podpisanie umowy wynajmu sprzętu oraz uiszczenie opłaty za sprzętu w dniu odbioru.
2. Sprzęt zostanie wydany klientowi po podpisaniu umowy najmu, opłaceniu wynajmu oraz akceptacji stanu technicznego wypożyczanego sprzętu. Od tego momentu do czasu zwrotu Wynajmujący bierze pełną odpowiedzialność za wynajęty sprzęt.
3. Minimalny czas wypożyczenia to 24h, liczony od momentu odbioru sprzętu.
4. Zamawiający jest zobowiązany uregulować należność za wynajem w dniu odbioru sprzętu lub w terminie 7 dni od daty wystawienia faktury VAT (w przypadku stałych klientów).
5. Osoby prywatne i firmy niezwiązane z branżą filmową zobowiązane są do wynajęcia wybranego sprzętu z asystentem (steadycam, dji ronin, kran filmowy itp.).
6. Marka Lens2Go jest częścią wypożyczalni sprzętu PROZONE.RENT.

Częste pytania

Odpowiadamy na często pojawiające się pytania odnośnie wypożyczenia sprzętu.

Są trzy opcje - odbiór osobisty w siedzibie, dostawa w Warszawie i okolicy oraz wysyłka w całym kraju (kurier/paczkomat).

Każdego nowego klienta musimy zweryfikować (najlepiej poprzez inną wypożyczalnię lub prowadzoną przez klienta działalność foto/video). Dla agencji, domów produkcyjnych oraz innych podmiotów foto/video wypożyczamy sprzęt bez kaucji. Reszta klientów (bez weryfikacji) musi wpłacić kaucję za wypożyczany sprzęt (gotówką - kwota ustalana indywidualnie od zamówienia lub zostawić inny sprzęt o podobnej wartości).

Sprzęt wypożyczamy na doby (24 godziny od momentu odbioru sprzętu) np. odbiór sprzętu w poniedziałek o godzinie 10.00, doba kończy się we wtorek o godzinie 10.00. Dłuże terminy oraz niestandardowe godziny odbioru i zwrotu ustalane indywidualnie.

Płatność z góry za wynajem (gotówka lub karta płatnicza na miejscu). Dla zweryfikowanych klientów oraz agencji, domów produkcyjnych możliwość płatności odroczonej (14 lub 30 dni).