WARUNKI - Lens2go.pl - Wynajem sprzętu filmowego i fotograficznego
243
page-template-default,page,page-id-243,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
OGÓLNE WARUNKI

 

1. Warunkiem wynajęcia sprzętu filmowego/fotograficznego jest złożenie zamówienia drogą elektroniczną na adres kontakt@movstudio.pl lub telefonicznie pod numerem +48 693 235 131, podpisanie umowy wynajmu sprzętu oraz uiszczenie opłaty za sprzętu w dniu odbioru.
2. Sprzęt zostanie wydany klientowi po podpisaniu umowy najmu, opłaceniu wynajmu oraz akceptacji stanu technicznego wypożyczanego sprzętu. Od tego momentu do czasu zwrotu Wynajmujący bierze pełną odpowiedzialność za wynajęty sprzęt.
3. Minimalny czas wypożyczenia to 24h, liczony od momentu odbioru sprzętu.
4. Zamawiający jest zobowiązany uregulować należność za wynajem w dniu odbioru sprzętu lub w terminie 7 dni od daty wystawienia faktury VAT (w przypadku stałych klientów).
5. Osoby prywatne i firmy niezwiązane z branżą filmową zobowiązane są do wynajęcia wybranego sprzętu z asystentem (steadycam, dji ronin, kran filmowy itp.).

DO POBRANIA

 

Regulamin

Umowa

 

DODATKOWE INFORMACJE:

 

Asystent kamery – 300zł netto / 10h
Operator kamery – 800zł netto / 10h
Operator Steadycam – ustalane indywidualnie