Lens 2 Go

Warsaw Film & Photo Rental.

Kontakt z Lens 2 Go

Zapraszamy do kontaktu z nami. Pamiętaj! Zamówienie sprzętu przyjmujemy wyłącznie drogą mailową! Dostępność, informacje techniczne - zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Możliwość wynajecia sprzętu z obsługą asystena.

Marka Lens2Go jest częścią wypożyczalni sprzętu PROZONE.RENT.

Dane kontaktowe

ul. Mokotowska 52A/U3
00-543 Warszawa

pon-pt 9-20
sb-nd 10-20
514 710 210 biuro@lens2go.pl

Częste pytania

Odpowiadamy na często pojawiające się pytania odnośnie wypożyczenia sprzętu.

Są trzy opcje - odbiór osobisty w siedzibie, dostawa w Warszawie i okolicy oraz wysyłka w całym kraju (kurier/paczkomat).

Każdego nowego klienta musimy zweryfikować (najlepiej poprzez inną wypożyczalnię lub prowadzoną przez klienta działalność foto/video). Dla agencji, domów produkcyjnych oraz innych podmiotów foto/video wypożyczamy sprzęt bez kaucji. Reszta klientów (bez weryfikacji) musi wpłacić kaucję za wypożyczany sprzęt (gotówką - kwota ustalana indywidualnie od zamówienia lub zostawić inny sprzęt o podobnej wartości).

Sprzęt wypożyczamy na doby (24 godziny od momentu odbioru sprzętu) np. odbiór sprzętu w poniedziałek o godzinie 10.00, doba kończy się we wtorek o godzinie 10.00. Dłuże terminy oraz niestandardowe godziny odbioru i zwrotu ustalane indywidualnie.

Płatność z góry za wynajem (gotówka lub karta płatnicza na miejscu). Dla zweryfikowanych klientów oraz agencji, domów produkcyjnych możliwość płatności odroczonej (14 lub 30 dni).