WYPOŻYCZALNIA WYSYŁKOWA - LENS 2 GO - Wynajem sprzętu filmowego i fotograficznego
516
page,page-id-516,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

1. POTRZEBUJESZ SPRZĘTU?

buton_fiolet  Potrzebujesz sprzętu na jutro? Twój aparat odmówił Ci posłuszeństwa? W Twojej okolicy nie ma żadnej wypożyczalni lub to czego szukasz jest już zarezerwowane? A może po prostu chcesz coś przetestować? Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania.

*Minimalna kwota zamówienia z wysyłką to 200 zł netto.

pudlo
infografika

2. ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

buton_fiolet  Wejdź na www.lens2go.pl i wybierz sprzęt. Skontaktuj się z nami dzwoniąc lub pisząc maila i podaj nam termin, który Cię interesuje. Sprzęt dobrze jest zamawiać przynajmniej dzień wcześniej przed planowanymi zdjęciami i, o ile to możliwe, unikać odbioru paczki w piątek.  Możesz zamówić przesyłkę z gwarancją doręczenia do godziny 9:30 lub 12:00. Jeśli chcesz możesz wybrać też odbiór i zwrot własny lub dowóz i odbiór bezpośredni przez nas!

3. WYSYŁKA

   Pamiętaj aby był ktoś w domu lub zamów odbiór paczki w punkcie DPD.  Sprawdź czy przesyłka nie jest uszkodzona. Wykonaj zdjęcia zapakowanej paczki, które będzie dla Ciebie wskazówką potrzebną podczas pakowania zwrotu. Nie wyrzucaj opakowania, folii, wypełniaczy, wykorzystasz je ponownie.

4. DO DZIEŁA!

   Zrób ze sprzętu dobry użytek. Pamiętaj, dbaj jak o swoje, żebyś Ty i inni mogli cieszyć się nim następnym razem. Jeśli chciałbyś wydłużyć czas wypożyczenia, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy czy sprzęt nie jest już zarezerwowany dla kogoś innego i jeśli to możliwe przedłużymy Twój rental.

chlopiec

5. ZAPAKUJ SPRZĘT I ODEŚLIJ PACZKĘ

  Przygotuj sprzęt tak jak go do Ciebie wysłaliśmy. Pamiętaj, aby naładować baterię. Do zapakowania użyj jeszcze raz te same kartony, wypełniacze i folię. Dzięki temu dbasz o środowisko. Naklej etykietę zwrotu i udaj się do najbliższego punktu DPD aby odesłać paczkę. Punkty DPD znajdziesz tutaj.